Lektoři

Eva Marie Horáková

Eva Marie Horáková

Pavel Vozdek

Pavel Vozdek

Karel Hadek

Karel Hadek

Zuzka Zabadalová

Zuzka Zabadalová

Zdena Navrátilová

Zdena Navrátilová

Lucie Blatecká

Lucie Blatecká

Lenka Kuchlerová, DiS.

Lenka Kuchlerová, DiS.

Anna Velisek

Anna Velisek

Dobré vědět

O nás

Masérská škola Vladimíra Němečka má nového majitele a tudíž i nový název. Jedná se tedy o školu s tradicí, ale s novým pojetím. Máme pořád stejně úžasné lektory, záleží nám na přátelském přístupu a férovém jednání, zaměřujeme se na kvalitu kurzů, aby jsi odcházel z každého kurzu jako profík a s úsměvem na rtech :) Těš se na novinky v podobě workshopů a zahraničních kurzů.

Lektoři

Praxe, praxe a znovu praxe! Lektoři v masérské škole NOW jsou pouze profesionálové s několikaletou praxí a zkušenostmi, vstřícným a přátelským přístupem. Záleží nám na kvalitě, nikoli kvantitě. Proto je většina kurzů omezena na určitý počet účastníků, kterým se lektor plně věnuje.

Na kurzu

Při každém kurzu máš k dispozici čaj, kávu, caro, neperlivou vodu. Citrony i zázvor jsou samozřejmostí, stejně jako med. Také se snažíme myslet na svačinku, a proto je tu připravené občerstvení ve formě ovoce či sušenek, oříšků. (Máme rádi zdravý životní styl, proto sušenky možná zrušíme a raději něco zdravého upečeme :))

Reference

"Pavel, jako lektor je naprosto báječný! Jednak své dílo mistrovsky ovládá a jednak to umí předat, což nebývá moc obvyklé...Johanka se projevila jako výborný mladý manager a i parta "účastníků zájezdu" byla skvělá...chyběla ústřední postava blbce,který to dokáže otrávit a znechutit všem (hodnotím ostatní, nevím jak ostatní hodnotí mne :D), z mého pohledu tedy naprostá spokojenost, dokonce jsem se ve svém věku donutil i učit, což už se hezky dlouho nikomu nepovedlo. Kdybych se bavil s ně kým,kdo by měl zájem o masérský kurz,vřele vás doporučím a hrdě se přihlásím,že jsem váš absolvent.

Takže u mne 10/10

všechny vás zdravím Laďa

Děkuji za vše, co bylo v rámci kurzu realizováno. Vynikající kolektiv, vynikající odbornost. Přeji Všem zúčastněným v tomto anatomickém boji krásný život, hodně zdraví a moc přátel. KRÁSNÉ VÁNOCE PŘEJE VLÁĎA KUCHAŘ

"Kurz aromaterapie pod vedením pana Hadka byl naprosto geniální! Určitě si ho zopakuji tento rok znovu :)" Maruška