Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Je to unikátní systém, jak přes reflexní plošky lymfatických cest na chodidlech, nebo rukou, jednoduše a s lehkostí uvolňovat zablokovanou lymfu v těle. Zároveň se přes reflexní plošky imunitních a detoxikačních orgánů naučíte účelně pomáhat sobě i druhým uzdravovat tělo z úplně jiného úhlu pohledu, než většina z nás zná. Lehce a nadšeně ji zvládne každý, dokonce i jako automasáž.

Tato technika se nesnaží nahradit ruční lymfodrenáž celého těla, ale je jejím skvělým doplňkem. Je to taková lymfodrenáž těla v cestovním balení.

Lymfa je transportní tekutina našeho těla a v dnešní době je s ní hodně problémů. Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému a také informačního systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a pomáhá transportovat z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organismu, a také do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. A protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby.

Je potřeba vědět, že nejenom masáž lymfatického systému nám pomůže. Je důležité také zharmonizovat a posílit imunitu a také všechny detoxikační orgány těla, na což se často pozapomíná. 

To vše a daleko víc se dá naučit na kurzech a seminářích o REFLEXOLOGII LYMFATICKÉHO SYSTÉMU TĚLA NA CHODIDLECH A RUKOU.

     Celodenní kurz, kde se zájemci dozví, jak si uvolnit celou lymfu těla na rukou, což je skvělé i pro pomoc

     sám sobě, když není nikdo v dohledu, kdo by mne namasíroval… Zároveň se naučí, jak posílit imunitu

     a všechny detoxikační orgány, čímž se posílí účinek této masáže a nastartuje se ozdravující systém těla.

     Zase se zdůrazněním, že kdo má očividné problémy s otoky, bude mít poloviční slevu. Ale na oplátku 

     budu chtít reference, jak pracují na sobě a s jakými výsledky.

  Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, ale i pro širokou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

                           Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

Učitelé

Autorka a lektorka této techniky:  Eva Marie Horáková ( Zemková ) 

http://evamar45.wixsite.com/vyukareflexniterapie

Původní profesí je fyzioterapeutka. V roce 1990 opustila zdravotnictví a začala pracovat podle svých představ. Po šesti letech k aromaterapii, různým druhům masáží, včetně reflexologie, přidala i semináře etikoterapie a osobní konzultace s klienty. 

Reflexní terapii vyučuje od roku 1992 a etikoterapii od roku 1997. 

O těchto metodách říká: „Čím déle se jim věnuji, tím více mě překvapují svými možnostmi. Jsou klíčem k nalezení ztracené osobní rovnováhy a zároveň k nápravě nejrůznějších blokací životní síly. Nabízím vlastní systémy s uceleným přehledem a logickými postupy. Základy se může naučit každý pro potřebu svou i k pomoci druhým.“

www.evamar45.wix.com/vyukareflexniterapie

Cena

1 390,-Kč

 Při zaplacení celé částky do 60 dnů před začátkem kurzu a přihlášení do kurzu Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech SLEVA 200,- Kč

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku   900,- Kč  prosíme  zaplatit do třech týdnů před začátkem kurz.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je jednodenní. Probíhá v pátek.

pátek 9,00 - 18,00

 V sobotu a neděli probíhá navazující kurz ,,Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech ''

S sebou

- Teplé ponožky                                - Pohodlné oblečení

- Osušku                                           - Psací potřeby

- Dobrou náladu                                - Hodně pití a svačinu

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Brno - Lesná

                     Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín