Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Reflexní lymfatická masáž je velmi jemná reflexní terapie, která se provádí masáží plosek chodidel a nártů, kde se zobrazuje dokonalá mapa lidského těla - jsou zde energetická zakončení vnitřních orgánů.

Jedná se o výbornou očistu organismu. Lze ji použít k celkovému ozdravení organismu po prodělaných onemocnění i pro celkové zvýšení imunity. I přes relativní jednoduchost masáže je potřeba přesně dodržovat postup i zásady.

Lymfa je transportní tekutina lidského těla a v dnešní době je s ní hodně problémů. Je potřeba si uvědomit, že nejenom práce na lymfatickém systému, ale také harmonizace a posílení všech detoxikačních orgánů nám pomáhají. 

             Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, pedikérky ale i pro širokou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

          Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

Učitelé

Eva Marie Horáková (Zemková)     

www.evamar45.wix.com/vyukareflexniterapie

Původní profesí je fyzioterapeutka. V roce 1990 opustila zdravotnictví a začala pracovat podle svých představ. Po šesti letech k aromaterapii, různým druhům masáží, včetně reflexologie, přidala i semináře etikoterapie a osobní konzultace s klienty. 

Reflexní terapii vyučuje od roku 1992 a etikoterapii od roku 1997. 

O těchto metodách říká: „Čím déle se jim věnuji, tím více mě překvapují svými možnostmi. Jsou klíčem k nalezení ztracené osobní rovnováhy a zároveň k nápravě nejrůznějších blokací životní síly. Nabízím vlastní systémy s uceleným přehledem a logickými postupy. Základy se může naučit každý pro potřebu svou i k pomoci druhým.“

REFERENCE: 

Mám za sebou 19 let soukromé masérské praxe a v březnu 2015 jsem absolvovala víkendový kurz lymfatické masáže přes reflexní plošky na chodidlech u Evy Marie Horákové. Považuji tuto masáž za geniální, neboť výsledky se dostavují velmi  rychle. Je příjemná, jak pro maséra, tak i pro příjemce a zároveň dostupná i pro automasáž. 

Detoxikační účinky se projevují častým a vydatným močením minimálně 12 -24h po ošetření. Můj podvrtnutý oteklý se kotník za 2h po této masáži dostal do původní velikosti, podobné zkušenosti mám i se svými klienty. Mimo to odeznívají bolesti hlavy, urychluje se regenerace po zátěži (nejen u sportovců), působí pozitivně i na psychiku - např. u předoperační nervozity pacientů, při rekonvalescenci, nervovém vypětí apod. 

Vlastní zkušenost Vám dá o této metodě nejlepší představu, myslím, že má velkou budoucnost i v medicínské praxi a pro všechny, kdo by si chtěli občas sami dopřát vydatnou pročišťovací kůru či urychlit regeneraci těla.                                                                                                           

  Mgr.Kateřina Magdaléna Kvochová (Stárková) Orlické Podhůří-Dobrá Voda 7  www.ksobe.cz 

Cena

2 490,- Kč

 Při zaplacení celé částky do 60 dnů před začátkem kurzu a přihlášení do kurzu Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou SLEVA 200,- Kč

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku 2 000,- Kč prosíme  zaplatit do třech týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je dvoudenní. Probíhá v sobotu a neděli.

Sobota: 9:00 - 18:00

Neděle: 9:00 - 14:00

 V pátek probíhá navazující kurz ,,Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou ''

S sebou

- Teplé ponožky                                 - Pohodlné oblečení

- Osušku                                           - Psací potřeby

- Dobrou náladu                                 - Hodně pití a svačinu

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Brno - Lesná

    Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín