Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Jsou stále volná místa, přihlaste se.

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže a jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla, aplikovaný v místech druhotných reflexně vyvolaných změn. Léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Cílem této masáže je určit místa se změněnou kožní citlivostí a cíleně ovlivňovat změny na kůži, podkoží, fascii, svalech, periostu.

Reflexní masáží - segmentovou technikou ovlivňujeme vzniklé změny po mechanickém poškození pohybového aparátu anebo po chronických zánětech s projevem na těle. Používá se zejména při poúrazových a pooperačních stavech, poruchách prokrvení, při funkčních, degenerativních a některých chronických revmatických onemocněních páteře a kloubů. Daná technika patří mezi suché techniky, to znamená bez použití masážních médií.

V kurzu se seznámíme s technikou a její využití v praxi. Přejdeme si zadá, hrudník a obličej. Je určený masérům, kosmetičkám ale i laikům, pro které je dané téma zajímavé. Kurz vychází z rehabilitačních technik, zahrnuje teoretická východiska i praktický výcvik. (Nezahrnuje reflexní terapii ploskou nohy).

               Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, ale i pro širokou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

                                         Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

Učitelé

Zdena Navrátilová

Velmi oblíbená lektorka s 17letou praxí maséra. 9 let pracuje jako soukromá osoba.

Ve zdravotnictví pracovala například pod vedením profesora Benda nebo primáře Spurného. 

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Banskej Bystrici, maturitní obor: masér. 

Také je absolvenstkou několika masérských kurzů nejen na Slovensku,

ale i v České republice (např. Lymfoterapie pod vedení Mudr. Bechyně)

Neustále se vzdělává a sleduje nové trendy v lymfologii na každoročních mezinárodních sympoziích.

Cena

2 490,-  Kč
Při zaplacení do 30 dnů před začátkem kurzu SLEVA 200,-  Kč.

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  2 000,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

Doba konání

Kurz je dvoudenní. Probíhá v sobotu a neděli.

Sobota 9:00 - 17:00

Neděle 9:00 - 14:00

S sebou

- 2 ručníky                                       - 2 prostěradla

- Psací potřeby                               - Papírové utěrky

- Pohodlné oblečení                       - Přezůvky

- Dobrou náladu

Místo konání

 

Poliklinika, Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Brno - Lesná

http://mapy.cz/zakladni?x=16.6273000&y=49.2226968&z=17&source=addr&id=8905491

         Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků, maximálně 10.

 

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín