Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, který patří mezi nejluxusnější masáže. Základem této techniky je uvolňující prohřívání a masírování čaker, energetických drah a „zatuhlých“ míst. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Tato technika má neuvěřitelně harmonizační účinky. 

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo.

               Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, ale i pro širokou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

                           Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Náplň kurzu

  • Dozvíte se nejen teoretické, ale převážně praktické informace.
  • Naučíte se prakticky používat lávové kameny při masáži.
  • Zaměříme se na záda a zadní část dolních končetin.
  • Naučíte se pracovat s teplem, aromaterapií a rozvinete si kvalitu doteku.
  • Dozvíte se o základních principech čínské medicíny a seznámíte se s meridiány, kterými proudí energie tělem.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

Učitelé

Pavel Vozdek

V roce 2006 vyměnil definitivně profesi podnikatele v rodinné firmě za maséra. Stal se velmi žádaným a vyhledávaným masérem v Královéhradeckém kraji. Je absolventem desítek kurzů v oblasti masáží a celkově zdravého životního stylu - poradce pro výživu, EFT, Kraniosakrální terapie, ... . 

Po letech praxe dostal nabídku převzít po panu Němečkovi Masérskou školu Vladimíra Němečka.

Od té doby vede právě tuto školu, kde také vyučuje. Dnes škola nese nový název ,, NOW ''

Pavel školí velmi lidským a osobitým způsobem. Sám začínal a ví, jak těžké to bylo, proto jeho kurzy jsou založeny hlavně na praktických informacích!

Cena

2 590,- Kč

Při zaplacení do 30 dnů před začátkem kurzu SLEVA 200,-  Kč

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  290,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  2  300,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je dvoudenní. Probíhá v sobotu a neděli.

Sobota 9:00 - 17:00

Neděle 9:00 - 15:00

S sebou

- 2 velké a 2 malé ručníky                 - 2 prostěradla

- Psací potřeby                                 - Papírové utěrky

- Pohodlné oblečení                          - Přezůvky

- Dobrou náladu

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Poliklinika Brno - Lesná

 Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín