Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale masáž vám ji pomůže překonat.

                                                           Bezesporu nejžádanější masáž.

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se.

Dvoudenní kurz, při kterém se naučíte masírovat  a získáte základy tejpování zad a šíje.

               Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, ale i pro širokou laickou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

                         Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

Učitelé

Pavel Vozdek

V roce 2006 vyměnil definitivně profesi podnikatele v rodinné firmě za maséra. Stal se velmi žádaným a vyhledávaným masérem v Královéhradeckém kraji. Je absolventem desítek kurzů v oblasti masáží a celkově zdravého životního stylu - poradce pro výživu, EFT, Kraniosakrální terapie, ... . 

Po letech praxe dostal nabídku převzít po panu Němečkovi Masérskou školu Vladimíra Němečka.

Od té doby vede právě tuto školu, kde také vyučuje. Dnes škola nese nový název ,, NOW ''

Pavel školí velmi lidským a osobitým způsobem. Sám začínal a ví, jak těžké to bylo, proto jeho kurzy jsou založeny hlavně na praktických informacích!

Cena

1990,-  Kč

Kurz se uskuteční při přihlášení 4 a více zájemců, maximálně 8 zájemců.

V ceně kurzu není započítán kinezio tejp. Účastníci kurzu si kinezio tejp přinesou vlastní,

nebo je možnost zakoupení kinezio tejpu přímo na kurzu v ceně 300,- Kč.

Při zaplacení do 60 dnů před začátkem kurzu SLEVA 200,-  Kč.

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  1 500,- Kč  prosíme  zaplatit do třech týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je dvoudenní. Probíhá v sobotu a neděli.

Sobota 9:00 - 16:00

Neděle: 9:00 - 13:00

S sebou

- 2 ručníky                                       - 2 prostěradla

- Psací potřeby                               - Papírové utěrky

- Pohodlné oblečení                       - Přezůvky

- Dobrou náladu

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Poliklinika Brno - Lesná

  Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků

 

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín