Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem.

Jedním ze základních cílů klasické - relaxační masáže je prokrvení těla nebo některé jeho části. Nohy, spolu se zády, jako hlavní nosič našeho těla, jsou nejvíce zatěžovanými partiemi. Z tohoto a také z důvodu dlouhého stání nebo sezení, nedostatku pohybu a sportu, krátkého spánkového režimu... vřele doporučujeme tuto masážní kombinaci. Masáž provádíme vleže na břichu i na zádech.

Jednodenní kurz, při kterém se naučíte masírovat a získáte základy tejpování dolních končetin.

               Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, pedikérky ale i pro širokou laickou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

                         Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma.

Učitelé

Pavel Vozdek     www.vozdek.eu

V roce 2006 vyměnil definitivně profesi podnikatele v rodinné firmě za maséra. Stal se velmi žádaným a vyhledávaným masérem v Královéhradeckém kraji. Je absolventem desítek kurzů v oblasti masáží a celkově zdravého životního stylu - poradce pro výživu, EFT, Kraniosakrální terapie, ... . 

Po letech praxe dostal nabídku převzít po panu Němečkovi Masérskou školu Vladimíra Němečka.

Od té doby vede právě tuto školu, kde také vyučuje. Dnes škola nese nový název ,, NOW ''

Pavel školí velmi lidským a osobitým způsobem. Sám začínal a ví, jak těžké to bylo, proto jeho kurzy jsou založeny hlavně na praktických informacích!

Cena

1 490,-  Kč

Kurz se uskuteční při přihlášení 4 a více zájemců.

V ceně kurzu není započítán kinezio tejp. Účastníci kurzu si kinezio tejp přinesou vlastní,

nebo je možnost zakoupení kinezio tejpu přímo na kurzu v ceně 300,- Kč.

Při zaplacení do 30 dnů před začátkem kurzu SLEVA 200,-  Kč.

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  290,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  1  200,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je jednodenní. Probíhá v neděli.
Neděle: 8:00 - 14:00

S sebou

- 2 ručníky                                      - 2 prostěradla

- Psací potřeby                               - Papírové utěrky

- Pohodlné oblečení                       - Přezůvky

- Dobrou náladu

Místo konání

Ve studiu Zen and Jo Havlíčkova 1718 , Rychnov nad Kněžnou (v budově bazaru U Medvěda)  Rychnov nad Kněžnou  516 01

https://www.google.cz/maps/place/Havl%C3%AD%C4%8Dkova+1718,+516+01+Rychnov+nad+Kn%C4%9B%C5%BEnou/@50.1610133,16.2721976,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470ddfcdca65a7f9:0x3301df136ce0eff6!8m2!3d50.161013!4d16.274386?hl=cs

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín