Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Breussova masáž, neboli masáž meziobratlových plotének. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř, vzpřimovače a povrchové svaly. Provádí se velmi jemnými a pomalými hmaty. Při masáži se používá třezalkový olej

Dá se velmi dobře kombinovat s Dornovou metodou. Mnohé problémy páteře - jako bolesti meziobratlových plotének, ústřel atd. - se mohou spojením těchto dvou metod zcela lehce, bez rizika a s dobrou prognózou vyléčit.

Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

               Kurz je určen pro maséry, kosmetičky, ale i pro širokou veřejnost - tedy pro lidi, kteří chtějí pomoci sami sobě, svým blízkým či hledají nový směr.

Po ukončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu.

Náplň kurzu

  • Teoretická výuka zahrnuje seznámení s Breussovou masáží, indikace, kontraindikace, účinky masáže, přípravu 
  • V praktické části si navzájem masáž vyzkoušíte
  • Naučíte se správnou techniku Breussovy masáže
  • Na kurzu si ukážeme rovnání délky dolních končetin a tejpování bederní oblasti.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma.

Učitelé

Pavel Vozdek

V roce 2009 vyměnil definitivně profesi podnikatele v rodinné firmě za maséra. Stal se velmi žádaným a vyhledávaným masérem v Královéhradeckém kraji. Je absolventem desítek kurzů v oblasti masáží a celkově zdravého životního stylu - poradce pro výživu, EFT, Kraniosakrální terapie, ... . 

Po letech praxe dostal nabídku převzít po panu Němečkovi Masérskou školu Vladimíra Němečka.

Od té doby vede právě tuto školu, kde také vyučuje. Dnes škola nese nový název ,, NOW ''

Pavel školí velmi lidským a osobitým způsobem. Sám začínal a ví, jak těžké to bylo, proto jeho kurzy jsou založeny hlavně na praktických informacích!

Cena

1 390,- Kč
Při zaplacení do 30 dnů před začátkem kurzu SLEVA 200,- Kč.

Kurz se uskuteční při přihlášení 4 a více zájemců.

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  290,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  1 100,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je jednodenní. Probíhá v neděli.
Nedělě: 9:00 - 14:00  bez přestávky na oběd

S sebou

- 2 ručníky                                      - 2 prostěradla

- Psací potřeby                               - Papírové utěrky

- Pohodlné oblečení                       - Přezůvky

- Dobrou náladu

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Brno - Lesná

http://mapy.cz/zakladni?x=16.6273000&y=49.2226968&z=17&source=addr&id=8905491

         Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků, maximálně 10.

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín