Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Kurz je určen pro kosmetičky, maséry, pedikérky, manikérky a pro zájemce aromaterapie velmi kvalitních preparátů Karel Hadek.

Náplň kurzu:

  • Na kurzu se dozvíte o možnostech využití preparátů v denním používání
  • Dozvíte se různé kombinace masážních olejů ( zmrzlé rameno a jiné )
  • Také o míchání, složení a záměnách preparátů
  • Dále o možnostech použití stávajících preparátů AKH i jiným způsobem, než k jakým jsou předurčeny.

Věříme, že si i mezi sebou vyměníte cenné vlastní zkušenosti.

Čeká vás také relaxace v podobě aromamasáže s různými oleji, na problematickou a poškozenou pokožku a taky se naučíte, jak jí zjemnit a trvale zkrášlit.           

             Každý účastník kurzu obdrží certifikát, který bude vystaven firmou Karla Hadka

Je na co se těšit :-)

                Kurzy jsou určeny všem příznivcům aromaterapie, vonných esencí a přírodní kosmetiky.                                      

 Každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování kurzu a má možnost koupi kvalitních preparátů  za velmi výhodné kurzovní ceny ( až - 40% )

 

Kurz AROMATERAPIE V PRAXI, co si pod tím představit?

Vážené kolegyně a kolegové aromaterapeuti, protože se často ptáte, co dalšího ze světa aromaterapie se můžete dozvědět na kurzu Aromaterapie v praxi, připravili jsme pro Vás krátký náhled tohoto kurzu.

Ti z Vás, kteří jste po základním a pokračovacím kurzu nabyli pocitu, že aromaterapie je studium na celý život, nezoufejte :-). V kurzu Aromaterapie v praxi se Vám dostane informací, které konkrétně potřebujete ke svojí práci (maséři, kosmetičky, pedikérky…), nebo Vás zajímají jako laika, abyste mohli dělat dobře pleti, tělu i duši nejen Vy sami, ale pomáhat tak i Vašim blízkým doma.

Každý tento kurz se odvíjí trochu jinak, v návaznosti na to, jaké publikum zájemců se sejde. Přednášku vede paní Míša Švorcová, kurz trvá dva dny. Po daném úvodu, kterým se naváže na předchozí dva kurzy, základní a pokračovací (tyto je vhodné před praktickým kurzem absolvovat), následuje přednáška směrovaná především jako odpovědi na Vaše konkrétní dotazy. Dotazů bývá hodně a většinou jsou dále rozvíjeny dalšími dotazy ostatních posluchačů.

Teorie bývá samozřejmě doplněna o možnost vyzkoušet si aromaterapeutické výrobky AKH jak Vašimi čichovými buňkami, tak i možností pocítit je na vlastní pleti. Součástí kurzu je i praxe, většinou kosmetické ošetření nebo různé druhy masáží. Tato část bývá velmi přínosná, dozvíte se během ní hodně užitečných informací a uvidíte i si vyzkoušíte v praxi, jak s výrobky KH pracovat. Jak se jejich použití liší od ostatní kosmetiky, jak je aplikovat na pleť Vašich zákazníků, jaké množství je dostačující pro jejich účinnost, jaké základní přípravky si pořídit, pokud s praxí teprve začínáte, jak lze výrobky použít i pro jiné účely, než pro které jsou předurčeny…

S paní Švorcovou bude Vaše dotazy zodpovídat i pomocný lektor z praxe, kosmetička nebo masér. 

Během kurzu si budeme vyměňovat informace vzájemně. Vaše zkušenosti jsou pro nás velice přínosné. I my se učíme od Vás, neboť Váš zájem a Vaše dotazy nás podněcují k další práci. Nebojte se dozvědět se více a nebojte se začít s aromaterapeutickými výrobky pracovat, je to práce krásná, voňavá, smysluplná

                           Každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování kurzu.

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

 

Učitelé

Michaela Švorcová       
předseda představenstva
ředitelka společnosti

1. Aromaterapeutická KH a.s.
Kšice 11, 349 01 Stříbro
www.karelhadek.eu ,   www.aromafauna.cz
m.s@karelhadek.eu

Kateřina Cermanová

Cena

2 490,- Kč

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  2  000,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Doba konání

Kurz je dvoudenní - probíhá v pátek a v sobotu

Pátek    - 9:00 - 18:00

Sobota - 9:00 - 16:00

S sebou

2 velké ručníky                  2 prostěradla 

2 malé ručníky                  Psací potřeby                    

 Papírové utěrky               Pohodlné pracovní oblečení  

 Přezůvky (ne tenisky)       Dobrou náladu 

 Občerstvení a nealko nápoje

Místo konání

Halasovo náměstí 1 - Salon WALLI, Brno - Lesná

http://mapy.cz/zakladni?x=16.6273000&y=49.2226968&z=17&source=addr&id=8905491

         Chceme se Vám maximálně věnovat, proto je kurz vyučován v omezeném počtu účastníků, maximálně 10.

 

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín