Kurzy

Aromaterapie AKH- kurz základní- Brno Aromaterapie AKH pokračovací- Brno Aromaterapie AKH v praxi - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' pro laickou i odbornou veřejnost 1. část - Pardubice Aromaterapie AKH v praxi - ,,KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ'' kosmetičky 2. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - ,, Diagnostika a aromaterapie'' kosmetičky 3. část - Brno Aromaterapie AKH v praxi - opakování a celotělová masáž - KOSMETIČKY 4. Brno Breussova masáž - Brno Etikoterapie - "Cesta k druhým" - Brno Etikoterapie - "Cesta k sobě" - Brno Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Masáž lávovými kameny - Brno Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Brno Lymfatická masáž celého těla - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na rukou VÝUKOVÝ SEMINÁŘ - Brno Reflexní terapie lymfatického systému těla na chodidlech - Brno Reflexologie chodidla - Pohybový systém těla - Brno Reflexologie chodidla - Vnitřní systémy těla - Brno Reflexologie ruky - Brno Reflexní segmentová masáž - Brno Rekvalifikační kurz - Masér pro sportovní a rekondiční masáže - Rychnov nad Kněžnou Speciální techniky a cvičení se zaměřením na páteř a klouby - Brno Breussova masáž - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování dolních končetin pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou Masáž lávovými kameny - Rychnov nad Kněžnou Masáž a tejpování zad a šíje pro začínající maséry a laickou veřejnost - Rychnov nad Kněžnou

Popis

Stále volná místa, přihlaste se.

Tyto kurzy Vám nejen přiblíží, ale i nabízí možnost poznat a naučit se umění aromaterapie, které bylo po staletí zdokonalováno a využíváno pro zdraví a krásu.

Oleje, které jsou vyrobeny z přírodních zdrojů se dají využít k léčbě běžných zdravotních obtíží, posílení fyzické i duševní pohody. Prospěšnost a uplatnění činí z éterických olejů jeden z nejúžasnějších darů přírody.

Pokračovací: požadavky, účinky, vývoj olejů, seznámení s jednotlivými éterickými oleji, jejich dávkování, míchání a další.

Je na co se těšit :-)

Na kurzu je možnost objednání vysoce kvalitních preparátů Karla Hadka za mimořádně výhodné ceny (kurzovní sleva až 40%).

                Kurzy jsou určeny všem příznivcům aromaterapie, vonných esencí a přírodní kosmetiky.                                      

 Každý z účastníků obdrží certifikát o absolvování kurzu a má možnost koupi kvalitních preparátů  za velmi výhodné kurzovní ceny ( až - 40% )

UBYTOVÁNÍ - NENÍ  zajištěno.

STRAVOVÁNÍ:
Nápoje (káva, čaj) jsou zdarma. Na oběd bude hodinová pauza.

 

        

 

Učitelé

Karel Hadek - nejznámější průkopník české aromaterapie

Začal působit v polovině osmdesátých let v Taufkirchenu u Mnichova v SRN a brzy se propracoval mezi nejvýznamnější evropské společnosti zabývající se laboratorním výzkumem a vlastní výrobou aromaterapeutické olejové kosmetiky. O kvalitě jeho přípravků svědčí fakt, že se okamžitě prosadily i na západních, kosmetikou přesycených trzích. V roce 1990 s ní začal v širokém měřítku seznamovat i tehdejší československou veřejnost Za prvních deset let své existence firma KH proškolil přes pět tisíc profesionálních pracovníků – kosmetiček, maserů, lidí z rehabilitačních center, lékařů a dalších.

Michaela Švorcová     
předseda představenstva
ředitelka společnosti

1. Aromaterapeutická KH a.s.
Kšice 11, 349 01 Stříbro
www.karelhadek.eu ,   www.aromafauna.cz
m.s@karelhadek.eu

Cena

 2 190,- Kč

číslo účtu: 1398474015/3030
variabilní symbol: Vaše telefonní číslo
do poznámky: příjmení a název kurzu

Do čtrnácti dnů ode dne potvrzení registrace zašlete nevratnou rezervační zálohu ve výši  490,- Kč (případně můžete zaslat celou částku),

zbylou částku  1  700,- Kč  prosíme  zaplatit do dvou týdnů před začátkem kurzu.

Při zaplacení celé částky do 60 dnů před začátkem kurzu SLEVA  200,- Kč

V případě nekonání kurzu vracíme celou částku zpět na Váš účet, včetně nevratné rezervační zálohy.

Na kurzu je možnost objednání vysoce kvalitních preparátů Karla Hadka za mimořádně výhodné ceny (kurzovní sleva až 40%).

 

Doba konání

Kurz je dvoudenní - probíhá v sobotu a neděli

Sobota    - 9:00 - 18:00

Neděle    - 9:00 - 16:00

Začátek a konec přednášky, po dohodě s přednášejícími.

S sebou

 

- Psací potřeby                      - Sešit

- Pohodlné oblečení               - Dobrou náladu

 Občerstvení a nealko nápoje

Místo konání

Adresa konání

Masarykova univerzita
Správa kolejí a menz
Komárov  bří. Žůrků 591/5, 617 00 Brno

 

https://mapy.cz/zakladni?x=16.6295460&y=49.1732999&z=17&source=firm&id=230386&q=ubytov%c3%a1n%c3%ad%20kom%c3%a1rov%20b%c5%99%c3%ad.%c5%be%c5%afrk%c5%af%20brno

 

https://mapy.cz/zakladni?x=16.6295460&y=49.1732999&z=17&source=firm&id=230386&q=ubytov%c3%a1n%c3%ad%20kom%c3%a1rov%20b%c5%99%c3%ad.%c5%be%c5%afrk%c5%af%20brno

 

Možnost ubytování v místě kurzu tel: 549 492 715

 

Termín od Termín do Objednat
Nebyl nalezen žádný termín